  • Mfr # TFP001HS12X075NT
  • Zoro # G404469509
Width
12"
Color
Natural Twine
Material
PVC
Series
True Fit
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Real support from real people
Contact our U.S. based team
MFR #
TFP001HS12X075NT
Width
12"
Height
75"