  • Mfr # TFP001HS12X079NT
  • Zoro # G404472233
Width
12"
Color
Natural Twine
Material
PVC
Shutter Design
Hastings
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Unlock tax-exempt savings
Add Tax Exemption
MFR #
TFP001HS12X079NT
Width
12"
Height
79"