  • Mfr # TFP001HS12X055CH
  • Zoro # G804468997
Width
12"
Color
Ocean Swell
Material
PVC
Shutter Design
Hastings
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Real support from real people
Contact our U.S. based team
MFR #
TFP001HS12X055CH
Width
12"
Height
55"