  • Mfr # TFP001HS12X072CH
  • Zoro # G804467488
Width
12"
Color
Ocean Swell
Material
PVC
Series
True Fit
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Real support from real people
Contact our U.S. based team
MFR #
TFP001HS12X072CH
Width
12"
Height
72"