  • Mfr # TFP001HS15X061SB
  • Zoro # G404471854
Width
15"
Color
Peaceful Blue
Material
PVC
Shutter Design
Hastings
Shutter Type
Fixed Mount
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Unlock tax-exempt savings
Add Tax Exemption
MFR #
TFP001HS15X061SB
Width
15"
Height
61"