  • Mfr # TFP001HS12X041TB
  • Zoro # G704472513
Width
12"
Color
Raisin Brown
Material
PVC
Series
True Fit
Shutter Type
Fixed Mount
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Real support from real people
Contact our U.S. based team
MFR #
TFP001HS12X041TB
Width
12"
Height
41"