  • Mfr # TFP001HS12X058TB
  • Zoro # G804471850
Width
12"
Color
Raisin Brown
Material
PVC
Shutter Type
Fixed Mount
Series
True Fit
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Real support from real people
Contact our U.S. based team
MFR #
TFP001HS12X058TB
Width
12"
Height
58"