  • Mfr # TFP001HS12X055OB
  • Zoro # G004469244
Width
12"
Color
Starless Night Blue
Material
PVC
Shutter Design
Hastings
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Real support from real people
Contact our U.S. based team
MFR #
TFP001HS12X055OB
Width
12"
Height
55"