  • Mfr # TFP001HS18X028TG
  • Zoro # G804474721
Width
18"
Color
Track Green
Material
PVC
Series
True Fit
Shutter Type
Fixed Mount
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Unlock tax-exempt savings
Add Tax Exemption
MFR #
TFP001HS18X028TG
Width
18"
Height
28"