  • Mfr # TFP001HS18X050WR
  • Zoro # G804475506
Width
18"
Color
Wine Red
Fixed Mount
Series
True Fit
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Real support from real people
Contact our U.S. based team
MFR #
TFP001HS18X050WR
Width
18"
Height
50"