  • Mfr # TFP001HS18X066WR
  • Zoro # G104486684
Width
18"
Color
Wine Red
Material
PVC
Shutter Type
Fixed Mount
Series
True Fit
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Unlock tax-exempt savings
Add Tax Exemption
MFR #
TFP001HS18X066WR
Width
18"
Height
66"