  • Mfr # TFP001HF12X076ST
  • Zoro # G304473095
Width
12"
Color
Hailstorm Gray
Material
PVC
Shutter Type
Fixed Mount
Series
True Fit
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Real support from real people
Contact our U.S. based team
MFR #
TFP001HF12X076ST
Width
12"
Height
76"