  • Mfr # TFP001HF12X079ST
  • Zoro # G904475222
Width
12"
Color
Hailstorm Gray
True Fit
Shutter Design
Horizontal Slat Framed Modern Style
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Unlock tax-exempt savings
Add Tax Exemption
MFR #
TFP001HF12X079ST
Width
12"
Height
79"