  • Mfr # TFP001HF15X056LP
  • Zoro # G304471749
Width
15"
Color
Lilly Pads
Fixed Mount
Shutter Design
Horizontal Slat Framed Modern Style
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Real support from real people
Contact our U.S. based team
MFR #
TFP001HF15X056LP
Width
15"
Height
56"