  • Mfr # TFP001HF18X034SB
  • Zoro # G504469041
Width
18"
Color
Peaceful Blue
Horizontal Slat Framed Modern Style
Shutter Type
Fixed Mount
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Unlock tax-exempt savings
Add Tax Exemption
MFR #
TFP001HF18X034SB
Width
18"
Height
34"