  • Mfr # TFP001HF18X050MR
  • Zoro # G004466618
Width
18"
Color
Pepper Red
Horizontal Slat Framed Modern Style
Shutter Type
Fixed Mount
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Unlock tax-exempt savings
Add Tax Exemption
MFR #
TFP001HF18X050MR
Width
18"
Height
50"