  • Mfr # TFP001HF18X054PT
  • Zoro # G204469563
/pr
Free Shipping & Returns
Key Features
Width
18"
Color
Pure Turquoise
Material
PVC
Shutter Design
Horizontal Slat Framed Modern Style
Series
True Fit
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Real support from real people
Contact our U.S. based team
Specifications
Product Information
MFR #
TFP001HF18X054PT
Country of Origin
United States
Dimensions
Width
18"
Height
54"