  • Mfr # TFP001HF18X075PT
  • Zoro # G204470453
Width
18"
Color
Pure Turquoise
Fixed Mount
Series
True Fit
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Unlock tax-exempt savings
Add Tax Exemption
MFR #
TFP001HF18X075PT
Width
18"
Height
75"