  • Mfr # TFP001HF12X030TB
  • Zoro # G804468799
Width
12"
Color
Raisin Brown
Material
PVC
Series
True Fit
Shutter Type
Fixed Mount
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Unlock tax-exempt savings
Add Tax Exemption
MFR #
TFP001HF12X030TB
Width
12"
Height
30"