  • Mfr # TFP001HF15X036TB
  • Zoro # G304471282
Width
15"
Color
Raisin Brown
True Fit
Shutter Type
Fixed Mount
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Unlock tax-exempt savings
Add Tax Exemption
MFR #
TFP001HF15X036TB
Width
15"
Height
36"