  • Mfr # TFP001HF15X080TB
  • Zoro # G904474911
Width
15"
Color
Raisin Brown
Material
PVC
Series
True Fit
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Unlock tax-exempt savings
Add Tax Exemption
MFR #
TFP001HF15X080TB
Width
15"
Height
80"