  • Mfr # TFP001HF15X050SM
  • Zoro # G404468250
Width
15"
Color
Shadow Mountain
Material
PVC
Shutter Type
Fixed Mount
Shutter Design
Horizontal Slat Framed Modern Style
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Unlock tax-exempt savings
Add Tax Exemption
MFR #
TFP001HF15X050SM
Width
15"
Height
50"