  • Mfr # TFP001HF12X031HB
  • Zoro # G804468973
Width
12"
Color
Sojourn Blue
Material
PVC
Series
True Fit
Shutter Type
Fixed Mount
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Unlock tax-exempt savings
Add Tax Exemption
MFR #
TFP001HF12X031HB
Width
12"
Height
31"