  • Mfr # TFP001HF12X046HB
  • Zoro # G804466511
Width
12"
Color
Sojourn Blue
Material
PVC
Shutter Type
Fixed Mount
Series
True Fit
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Real support from real people
Contact our U.S. based team
MFR #
TFP001HF12X046HB
Width
12"
Height
46"