  • Mfr # TFP001HF15X052UN
  • Zoro # G404469493
Width
15"
Color
Unfinished
Material
PVC
Series
True Fit
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Unlock tax-exempt savings
Add Tax Exemption
MFR #
TFP001HF15X052UN
Width
15"
Height
52"