  • Mfr # TFP001HF15X056UN
  • Zoro # G404472127
Width
15"
Color
Unfinished
Material
PVC
Shutter Design
Horizontal Slat Framed Modern Style
Series
True Fit
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Real support from real people
Contact our U.S. based team
MFR #
TFP001HF15X056UN
Width
15"
Height
56"