  • Mfr # TFP001HF15X063UN
  • Zoro # G604463871
/pr
Free Shipping & Returns
Key Features
Width
15"
Color
Unfinished
Material
PVC
Shutter Design
Horizontal Slat Framed Modern Style
Series
True Fit
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Unlock tax-exempt savings
Add Tax Exemption
Specifications
Product Information
MFR #
TFP001HF15X063UN
Country of Origin
United States
Dimensions
Width
15"
Height
63"