  • Mfr # TFP001HF18X038WR
  • Zoro # G304471435
Width
18"
Color
Wine Red
Fixed Mount
Shutter Design
Horizontal Slat Framed Modern Style
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Real support from real people
Contact our U.S. based team
MFR #
TFP001HF18X038WR
Width
18"
Height
38"