  • Mfr # TFP001HF18X050WR
  • Zoro # G804467297
Width
18"
Color
Wine Red
Horizontal Slat Framed Modern Style
Series
True Fit
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Unlock tax-exempt savings
Add Tax Exemption
MFR #
TFP001HF18X050WR
Width
18"
Height
50"