  • Mfr # TFP001HF18X073WR
  • Zoro # G404469547
Width
18"
Color
Wine Red
Fixed Mount
Series
True Fit
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Unlock tax-exempt savings
Add Tax Exemption
MFR #
TFP001HF18X073WR
Width
18"
Height
73"