  • Mfr # TFP001HZ15X032AN
  • Zoro # G704487555
Width
15"
Color
Antigua
Fixed Mount
Series
True Fit
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Real support from real people
Contact our U.S. based team
MFR #
TFP001HZ15X032AN
Width
15"
Height
32"