  • Mfr # TFP001HZ18X035LP
  • Zoro # G404489392
Width
18"
Color
Lilly Pads
Material
PVC
Series
True Fit
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Real support from real people
Contact our U.S. based team
MFR #
TFP001HZ18X035LP
Width
18"
Height
35"