  • Mfr # TFP001HZ12X040MG
  • Zoro # G704480280
Width
12"
Color
Moss Green
Material
PVC
Shutter Type
Fixed Mount
Series
True Fit
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Real support from real people
Contact our U.S. based team
MFR #
TFP001HZ12X040MG
Width
12"
Height
40"