  • Mfr # TFP001HZ12X079MG
  • Zoro # G204480667
Width
12"
Color
Moss Green
Horizontal Slat Modern Style
Series
True Fit
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Unlock tax-exempt savings
Add Tax Exemption
MFR #
TFP001HZ12X079MG
Width
12"
Height
79"