  • Mfr # TFP001HZ18X057SB
  • Zoro # G804476985
Width
18"
Color
Peaceful Blue
True Fit
Shutter Design
Horizontal Slat Modern Style
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Real support from real people
Contact our U.S. based team
MFR #
TFP001HZ18X057SB
Width
18"
Height
57"