  • Mfr # TFP101LVF12X062BR
  • Zoro # G704548683
/pr
Free Shipping & Returns
Key Features
Width
12"
Color
Fire Red
Material
Expanded PVC
Shutter Type
Louvered
Shutter Design
2 Equal Louver
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Unlock tax-exempt savings
Add Tax Exemption
Specifications
Product Information
MFR #
TFP101LVF12X062BR
Country of Origin
United States
Dimensions
Width
12"
Height
62"