  • Mfr # TFP001HZ12X070MR
  • Zoro # G104487872
Width
12"
Color
Pepper Red
Material
PVC
Shutter Type
Fixed Mount
Series
True Fit
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Unlock tax-exempt savings
Add Tax Exemption
MFR #
TFP001HZ12X070MR
Width
12"
Height
70"