  • Mfr # TFP001HZ18X028PT
  • Zoro # G204482463
Width
18"
Color
Pure Turquoise
Material
PVC
Shutter Type
Fixed Mount
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Real support from real people
Contact our U.S. based team
MFR #
TFP001HZ18X028PT
Width
18"
Height
28"