  • Mfr # TFP001HZ18X027SM
  • Zoro # G304481953
Width
18"
Color
Shadow Mountain
Material
PVC
Shutter Type
Fixed Mount
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Real support from real people
Contact our U.S. based team
MFR #
TFP001HZ18X027SM
Width
18"
Height
27"