  • Mfr # TFP001HZ18X058SM
  • Zoro # G904477523
Width
18"
Color
Shadow Mountain
Material
PVC
Shutter Design
Horizontal Slat Modern Style
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Real support from real people
Contact our U.S. based team
MFR #
TFP001HZ18X058SM
Width
18"
Height
58"