  • Mfr # TFP001HZ18X063SM
  • Zoro # G304480437
Width
18"
Color
Shadow Mountain
Material
PVC
Shutter Type
Fixed Mount
Series
True Fit
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Real support from real people
Contact our U.S. based team
MFR #
TFP001HZ18X063SM
Width
18"
Height
63"