  • Mfr # TFP001HZ12X079TU
  • Zoro # G604480359
Width
12"
Color
Turmeric
Horizontal Slat Modern Style
Series
True Fit
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Unlock tax-exempt savings
Add Tax Exemption
MFR #
TFP001HZ12X079TU
Width
12"
Height
79"