  • Mfr # TFP001HZ18X074TU
  • Zoro # G904475406
Width
18"
Color
Turmeric
Horizontal Slat Modern Style
Shutter Type
Fixed Mount
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Unlock tax-exempt savings
Add Tax Exemption
MFR #
TFP001HZ18X074TU
Width
18"
Height
74"