  • Mfr # TFP001HZ18X076TU
  • Zoro # G404476866
Width
18"
Color
Turmeric
Material
PVC
Series
True Fit
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Unlock tax-exempt savings
Add Tax Exemption
MFR #
TFP001HZ18X076TU
Width
18"
Height
76"