  • Mfr # TFP001HZ12X067UN
  • Zoro # G504485829
Width
12"
Color
Unfinished
Material
PVC
Shutter Type
Fixed Mount
Shutter Design
Horizontal Slat Modern Style
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Real support from real people
Contact our U.S. based team
MFR #
TFP001HZ12X067UN
Width
12"
Height
67"