  • Mfr # TFP001HZ15X052UN
  • Zoro # G304487863
Width
15"
Color
Unfinished
Horizontal Slat Modern Style
Shutter Type
Fixed Mount
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Unlock tax-exempt savings
Add Tax Exemption
MFR #
TFP001HZ15X052UN
Width
15"
Height
52"