  • Mfr # TFP001HZ18X026UN
  • Zoro # G204481497
Width
18"
Color
Unfinished
Horizontal Slat Modern Style
Series
True Fit
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Unlock tax-exempt savings
Add Tax Exemption
MFR #
TFP001HZ18X026UN
Width
18"
Height
26"