  • Mfr # TFP001HZ18X067UN
  • Zoro # G804483235
Width
18"
Color
Unfinished
True Fit
Shutter Design
Horizontal Slat Modern Style
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Real support from real people
Contact our U.S. based team
MFR #
TFP001HZ18X067UN
Width
18"
Height
67"