  • Mfr # TFP001HZ18X056UN
  • Zoro # G604476734
Width
18"
Color
Unfinished
Material
PVC
Shutter Type
Fixed Mount
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Unlock tax-exempt savings
Add Tax Exemption
MFR #
TFP001HZ18X056UN
Width
18"
Height
56"