  • Mfr # TFP001HZ18X073UN
  • Zoro # G404489163
Width
18"
Color
Unfinished
Material
PVC
Series
True Fit
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Real support from real people
Contact our U.S. based team
MFR #
TFP001HZ18X073UN
Width
18"
Height
73"